خرید مدرک دکتری علوم اقتصادی با استعلام

دکتری علوم اقتصادی یکی از مدارک دانشگاهی است که شما می توانید آن را از موسسات معتبر فروش مدارک دانشگاهی خریداری کنید. موسسات زیادی در زمینه فروش مدارک تحصیلی فعالیت می کنند ولی فقط تعداد اندکی از آن ها دارای مجوز از ارگان ها مربوطه می باشند. یکی از این موسسات که دارای سابقه ده سال در زمینه فروش مدارک معتبر و قانونی می باشد مدرک اپ است که ما در این مطلب قصد داریم به شما نحوه خرید مدرک دکتری علوم اقتصادی از این موسسه را آموزش دهیم. برایتان توضیح دهیم که چرا باید این مدرک را خریداری کنید و مدرکی که خریدید باید چه ویژگی های داشته باشد. در انتها نیز نحوه محاسبه قیمت و مدارک مورد نیاز برای خرید آن را برای شما توضیح می دهیم.

دلایل خرید مدرک دکتری علوم اقتصادی

دلایل متعددی برای خرید مدرک معتبر دکتری اقتصاد از مدرک اپ وجود دارد. اولین دلیل این است که شما می توانید به سرعت آن را دریافت کنید بدون اینکه رساله ای بنویسید و یا در کنکور و مصاحبه دکتری شرکت کنید. همچنین در هزینه نیز به میزان زیادی صرفه جویی می کنید چون پذیرش دانشگاه دولتی به خاطر ظرفیت پایین دانشگاه ها و بالا بودن تعداد داوطلبان بسیار سخت است. و اگر بخواهید در دانشگاه خصوصی مانند دانشگاه ازاد و یا غیر انتفاعی  تحصیل کنید باید شهریه ثابت  و متغییر بپردازید که حدودا 100 میلیون می شود. که شما می توانید با پرداخت مبلغ کمتر از این در زمان کوتاهی به صورت غیر حضوری مدرک دکترا علوم اقتصادی را دریافت نمائید.
چون مدرک دریافتی شما کاملا قانونی و معتبر است، امکان استفاده از آن برای مهاجرت یا ترفیع شغلی وجود دارد. این رشته در خارج از کشور بازار کار بسیار مناسبی دارد و از جمله رشته های تحصیلی پر درآمد در دنیا است که اگر شما قصد مهاجرت دارید می توانید با خرید و ارائه مدرک دکتری ویزای کاری بسیاری از کشورهای جهان را دریافت کنید.

خرید مدرک دکتری علوم اقتصادی دانشگاه آزاد

در ایران دانشگاه دولتی، ازاد و غیر انتفاعی مدرک دکتری اقتصاد را ارائه می دهند. که هیچ موسسه ای مجوز فروش مدرک دانشگاه دولتی که امکان استعلام آن وجود داشته باشد را ندارد. ولی چندین موسسه مانند مدرک اپ می توانند مدرک دکترا علوم اقتصادی دانشگاه آزاد و غیر انتفاعی را به صورت قانونی بفروشند. مدرک دکترا دانشگاه آزاد که این موسسه ارائه می دهد به صورت کاملا قانونی صادر می شود به نحوی که برای شما در این دانشگاه شماره دانشجویی صادر می شود. و پس از صدور شماره دانشجویی پرونده های الکترونیکی و فیزیکی تشکیل می شود که در آن اطلاعات شخصی  داوطلب و ریز نمرات رشته دکتری به همراه اطلاعات رساله او در آن وارد می شود. پس از طی این روند مدرک دکترا صادر می گردد که بر روی نام، نام خانوادگی، معدل دکتری، شماره ثبت در وزات علوم، مهر و هولگرام دانشگاه آزاد وجود دارد.

خرید دکتری علوم اقتصادی دانشگاه غیر انتفاعی

همانطور که در بخش قبل ذکر کردیم موسسه مدرک اپ، مدرک دکترا اقتصاد دانشگاه آزاد و غیر انتفاعی را ارائه می دهد. که روند صدور مدرک در هر دو این دانشگاه ها کاملا قانونی است و مدرکی که ارائه می دهند امکان استعلام آن وجود دارد. به نحوی که شما اگر به دانشگاهی که مدرکتان توسط آن صادر گردید مراجعه نمائید می توانید پرونده فیزیکی تحصیلی خود را که شامل اطلاعات شخصی و تحصیلی شما در رشته دکتری علوم اقتصادی است را دریافت نمائید. که این موضوع نشان دهنده اعتبار مدرک تحصیلی دریافتی شما می باشد.

قیمت خرید مدرک دکتری علوم اقتصادی

قیمت خرید مدرک دکتری علوم اقتصادی با توجه به مولفه های مختلف تغییر می کند، به همین علت نمی توان در این مقاله قیمت دقیق این مدرک را اعلام کنیم. شما برای دریافت قیمت دقیق مدرک معتبر دکتری علوم اقتصادی می توانید به مشاوران این موسسه تماس بگیرید. و این مشاوران با توجه به اینکه گرایش مورد نظر شما اقتصاد سنجی، اقتصاد پولی، اقتصاد مالی، اقتصاد بخش عمومی، توسعه اقتصادی، اقتصاد اسلامی، اقتصاد منابع، اقتصاد ریاضی، اقتصاد شهری و منطقه ای، اقتصاد نهادگرا، اقتصاد ایران، اقتصاد بین الملل و اقتصاد بیمه باشد هزینه پرداختی برای خرید آن را به شما اعلام می کنند. البته برای تعیین هزینه دقیق باید دانشگاه صادر کننده مدرک را نیز تعیین نمائید.

مدارک مورد نیاز برای خرید مدرک دکتری علوم اقتصادی

مدارک مورد نیاز برای خرید مدرک دکترا علوم اقتصادی به شرح زیر است:
 1. مدرک کارشناسی ارشد  اقتصاد در تمامی گرایش ها، مدیریت قرارداد های بین المللی نفت و گاز و حقوق نفت و گاز  که از زمان صدور آن 5 سال گذشته باشد
2. فتوکپی تمام صفحات شناسنامه، کارت ملی و چند قطعه عکس
3. علاوه بر مدارک بالا، اقایان باید فتوکپی کارت پایان خدمت یا معافیت از خدمت را نیز ارائه دهند.
توجه نمائید نیاز نیست که شما در هیچ مصاحبه یا امتحانی شرکت کنید و فقط با ارائه مدراک بالا می توانید آن را خریداری کنید.

مراحل سفارش خرید مدرک دکتری علوم اقتصادی

مراحل سفارش مدرک دکترا علوم اقتصادی به این صورت است که در قدم باید مدارک مورد نیاز را ارسال کنید و سپس تعیین کنید که مدرک دکترا اقتصاد شما چه گرایشی داشته باشد و صادره از کدام دانشگاه باشد. پس از تعیین این موارد و تائید مدارکتتان، هزینه فروش مدرک شما محاسبه می گردد که باید بخشی از آن را ابتدا به عنوان پیش پرداخت و مابقی را در زمان تحویل پرداخت نمائید. همچنین شما در زمان سفارش اگر برای دریافت مدرک خود عجله دارید می توانید اعلام کنید تا مدرکتان با سرعت بیشتری آماده شود. البته باید هزینه بیشتری نیز برای خرید مدرک خود بپردازید.

آینده ی رشته ی و بازار کار مدرک دکتری علوم اقتصادی

فارغ التحصیلان دکتری اقتصادی دارای کمترین نرخ بیکاری بین رشته ها و مقاطع دیگر دارد. شما می توانید با استفاده از این مدرک در ادارات دولتی مانند بانک ها، بهزیستی، تامین اجتماعی، اداره مالیات، شهرداری، اداره آب و فاضلاب و  راه و شهرسازی مشغول به کار شوید. همچنین در بسیاری از ارگان های خصوصی مانند کارگزاری ها نیز می توانید مشغول به کار شوید. البته شما با استفاده از این مدرک می توانید به عنوان استاد در دانشگاه مشغول به کار شوید.

نظر شما :