خرید مدرک تحصیلی دکتری

خرید مدرک تحصیلی دکترا آزاد دارای مزایایی بسیار زیادی است، این مدرک بالاترین مدرک دانشگاهی جهان می باشد و …

خرید مدرک دکتری

خرید مدرک دکتری آزاد دارای مزایایی بسیار زیادی است، این مدرک بالاترین مدرک دانشگاهی جهان می باشد و دریافت آن نیاز به دادن پروپوزال و رساله که در رشته خودتان نوآوران باشد، دارد. ما برای شما عزیزان روندی که برای گرفتن این مدرک باید طی کنید را توضیح می دهیم تا شما کاملا درک کنید چرا خرید مدرک دکترا خوب است. امکان دریافت مدرک دکترا در زیر شاخه های علوم انسانی، علوم طبیعی، علوم پایه، کشاورزی، هنر و فنی و مهندسی وجود دارد. تعداد واحد های درسی در دوره دکترا 36 واحد است که از این تعداد 15 تا 18 واحد آن با توجه رشته تان آموزشی و 18 تا 21 واحد آن پژوهشی می باشد البته این تعداد واحد دکترا آموزشی – پژوهشی است و در دوره دکترا پژوهش محور تعداد این واحد ها متفاوت می باشد. شما در دوره دکترا پژوهش محور باید 3 تا 8 واحد دروس آموزشی و بین 28 تا 33 واحد پژوهشی را بگذرانید. شما برای ورود به هر دو این مقاطع باید در کنکور دکترا شرکت کنید، در این آزمون اگر حد نصاب را کسب کردید می توانید در مصاحبه ورودی دانشگاه شرکت کنید. شما باید در مصاحبه ورودی و آزمون کنکور حد نصاب را کسب نمائید تا اجازه ثبت نام در این مقطع را داشته باشید. پس از کسب حد نصاب با ارائه مدرک کارشناسی ارشد می توانید در مقطع دکترا ثبت نام نمائید. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه چگونگی خرید مدرک کارشناسی ارشد پیشنهاد میکنیم مقاله فروش مدرک فوق لیسانس را مطالعه کنید.

شما پس از اینکه در دانشگاه آزاد ثبت نام کردید باید برای هر ترم شهریه بپردازید. شهریه که برای تحصیل در مقطع دکترا دانشگاه آزاد می پردازید به دو قسمت شهریه ثابت و شهریه متغییر تقسیم می گردد، که شهریه ثابت با توجه به سال ورودی شما تعیین می شود و تا پایان دوره تحصیل تغییر نمی کند. ولی شهریه متغییر همان طور که از نامش معلوم است هر ترم با توجه به تعداد واحد های درسی و اینکه دروس شما تئوری باشد یا عملی تغییر می کند. به طور متوسط برای دریافت مدرک دکترا آزاد علوم پایه باید بین 80 تا 100 میلیون، برای رشته های کشاورزی و علوم طبیعی 80 تا 120 میلیون و برای رشته های هنر بین 65 تا 95 میلیون تومان را در طی 4 تا 6 سال بپردازید. هرساله بین 15 تا 16 درصد بر شهریه دانشگاه آزاد اضافه می گردد که مبلغ قابل توجهی برای خیلی از افراد می باشد، به این نکته توجه نمائید که اگر یک ترم نتوانید شهریه خود را در دانشگاه آزاد بپردازید و آن ها برای شما مساعد دانشجویی در نظر نگیرند از دانشگاه اخراج می گردید.

حال اگر شما مدرک تحصیلی دکترا را خریداری کنید هم در زمان و هزینه خود صرفه جویی می کنید و هم دیگر لازم نیست زمان خود را صرف یادگیری دروس سخت دکترا کنید و یک رساله نوآورانه که نوشتن آن بسیار دشوار است را بنویسید.

خرید مدرک تحصیلی دکتری دانشگاه آزاد

شاید شما هم وسوسه شده اید که مدرک دکترا آزاد را خریداری کنید و در عرض چند ماه دکتر شوید ولی حال نمی دانید از کجا این مدرک را خریداری نمائید که معتبر باشد و شما بتوانید به راحتی از آن در سازمان های خصوصی و دولتی استفاده کنید. شما می توانید مدرک تحصیلی دکترا آزاد را از مدرک اپ دریافت نمائید، این موسسه با استفاده از روابط قوی و گسترده ای که در دانشگاه آزاد دارد می تواند به شما مدرکی ارائه دهد که در سیستم این دانشگاه ثبت شده است و پرونده الکترونیکی و فیزیکی برای شما ایجاده شده است. مدرک دکترا آزاد که مدرک اپ ارائه می دهد شامل ریز نمرات و یک رساله پژوهشی می باشد و بر روی مدرک مهر و هولگرام دانشگاه آزاد ثبت شده است. به همین علت است که شما می توانید به راحتی از این مدرک برای استخدام در دانشگاه های دولتی و خصوصی استفاده کنید چون این مدرک هیچ تفاوتی با یک مدرک دکترا آزاد که پس از حداقل 5 سال تحصیل کسب می کنید ندارد.

قیمت مدرک تحصیلی دکتری آزاد

هزینه تحصیل در مقطع دکترا دانشگاه آزاد بسیار زیاد می باشد و شما علاوه بر تحمل فشار درسی بالا باید مدام نگران شهریه دانشگاه نیز باشید، ولی شما می توانید به راحتی و با هزینه بسیار مناسب این مدرک را خریداری کنید و مجبور به تهیه یک رساله دکترا نیز نشوید. همانطور که گفتیم قیمت این مدرک بسیار مناسب است و تمام ویژگی های یک مدرک واقعی مانند پرونده الکترونیکی، پرونده فیزیکی، ریز نمرات و رساله دکترا را دارا می باشد. البته قیمت این مدرک برای تمام رشته ها یکسان نمی باشد و با توجه به اینکه رشته دکترا شما جزء شاخه علوم انسانی، علوم طبیعی، علوم پایه، فنی و مهندسی، هنر و کشاورزی باشد دارای قیمت های متفاوتی است.

همچنین اگر شما برای دریافت مدرک بسیار عجله داشته باشید، ممکن است قیمت آن کمی متفاوت باشد شما می توانید برای اطلاع دقیق از قیمت مدرک تحصیلی دکترا آزاد با مشاوران مدرک اپ تماس بگیرید.

مدارک مورد نیاز برای دریافت مدرک دکتری آزاد

شما برای دریافت مدرک دکترا آزاد باید حتما مدرک کارشناسی ارشد که از دریافت آن حداقل 5 سال گذشته باشد داشته باشید همچنین آقایان باید کارت پایان خدمت یا معافیت از خدمت را داشته باشند. شما علاوه بر این مدارک باید کپی شناسنامه، کارت ملی و چند قطعه عکس برای دریافت مدرک دکترا ارائه دهید. و نیازی به شرکت در آزمون سراسری کنکور دکترا و مصاحبه ورودی دانشگاه ندارید و فقط با ارائه چند مدرک می توانید این مدرک دکترا معتبر دانشگاه آزاد را خریداری کنید و از مزایا زیاد آن استفاده کنید.

موارد استفاده از مدرک تحصیلی دکترا آزاد

یکی از آرزو های بیشتر جوانان استاد دانشگاه شدن است که آن ها می توانند با خرید مدرک دکترا آزاد به این آرزوی دیرینه خود برسند و عضو هئیت علمی دانشگاه شوند. همچنین با استفاده از این مدرک امکان مهاجرت به کشور های دیگر برای زندگی و کار وجود دارد و شما می توانید به راحتی آن را به سفارتخانه ها ارائه دهید چون کاملا معتبر است و قابلیت استعلام دارد. اگر قبلا در یک سازمان دولتی استخدام شده اید می توانید با ارائه این مدرک حقوق خود را افزایش دهید یا حتی ارتقاء شغلی بگیرید. برای شرکت در آزمون های استخدامی دولتی نیز می توانید از مدرک دکترا آزاد استفاده نمائید.


خرید مدرک تحصیلی دکتری دانشگاه غیر انتفاعی

شاید این سوال برای شما پیش آید که ما چرا به جای تحصیل در مقطع دکتری باید مدرک تحصیلی دکتری غیر انتفاعی را بخریم و اصولاٌ اهمیت این کار چیست؟ باید در جواب این سوال بگوییم روند تحصیل در مقطع دکتری بسیار دشوار می باشد. شما با توجه به رشته ای که دارید باید در کنکور سراسری دکتری یکی از شاخه های علوم پایه، علوم انسانی، علوم طبیعی، فنی و مهندسی، هنر و کشاورزی شرکت کنید و پس از اینکه در آزمون کنکور حد نصاب کافی را کسب کردید باید در مصاحبه ورودی دکتری که بسیار سخت است شرکت کنید و پس از اینکه حد نصاب نمره ای شما در کنکور و مصاحبه ورودی دانشگاه به حد نصاب رسید می توانید با ارائه مدرک کارشناسی ارشد در دانشگاه غیر انتفاعی در مقطع دکتری ثبت نام کنید. حال شما برای دریافت مدرک دکتری باید 36 واحد درسی و پژوهشی را بگذرانید که با توجه به اینکه رشته شما آموزشی – پژوهشی یا پژوهش محور تعداد واحد درسی و تحقیقاتی شما متفاوت است. شما برای دریافت دکتری آموزشی – پژوهشی با توجه به رشته تحصیلی که دارید باید بین 12 تا 18 واحد درسی و 18 تا 21 واحد نیز رساله و پروپوزال پژوهشی ارائه دهید، نکته ای که در اینجا وجود دارد این است که رساله یا همان تز دکتری شما یک تحقیق نوآورانه و جدید باشد به صورتی که تا کنون کسی در رشته تحصیلی شما همچین موضوعی را ارائه نداده باشد. همچنین برای دریافت مدرک دکتری پژوهش محور باید بین 3 تا 8 واحد درسی و بین 28 تا 33 واحد پژوهشی ارائه دهید که معمولا رساله های دکتریی پژوهش محور منجر به یک اختراع یا یک طرح بزرگ برای توسعه و رشد می شود

علاوه بر گذراندن این تعداد واحد درسی شما برای دریافت مدرک دکتری غیرانتفاعی باید شهریه نیز بپردازید چون این دانشگاه خصوصی می باشد و این شهریه در بین شاخه های تحصیلی مختلف متفاوت است، این شهریه به دو بخش ثابت و متغییر تقسیم می شود که شهریه ثابت با توجه به سال ورودی دانشجو تعیین می شود و تا پایان تحصیل نیز ثابت است ولی شهریه متغییر با توجه به تعداد واحد و نوع آن در هر ترم تغییر می کند هر چه دروس تخصصی تر باشد شهریه آن نیز بیشتر می شود. شهریه دانشگاه غیر انتفاعی برای مقطع دکتری فنی ومهندسی، علوم پایه و کشاوری در هر ترم بین 7 تا 8 میلیون متغییر است و در رشته علوم انسانی این شهریه برای هر ترم بین 7500000 تا 8 میلیون تومان متغییر می باشد. توجه کنید که برای دریافت مدرک دکتری شما باید حداقل 10 ترم در دانشگاه تحصیل کنید که این بین معناست که حداقل 70 میلیون تومان برای دریافت مدرک دکتری غیر انتفاعی باید بپردازید که مبلغ قابل توجهی است

بنابراین با توجه به این مطالب متوجه شدید که چرا خرید مدرک تحصیلی دکتری غیر انتفاعی اهمیت دارد، چون شما با این کار در زمان و هزینه خود صرفه جویی می کنید و در عرض چند ماه مدرک دکتری معتبر خود را دریافت می کنید و می توانید از مزایایی زیاد آن استفاده کنید. همچنین مدرک اپ خدمات صدور مدارک سایر مقاطع تحصیلی را نیز ارائه میکند. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به مقاله خرید مدرک لیسانس مراجعه کنید.

فروش مدرک تحصیلی دکتری غیر انتفاعی

در ایران فقط یک موسسه معتبر در زمینه فروش مدرک تحصیلی دکتری غیر انتفاعی وجود دارد که می تواند مدرک دکتری به شما ارائه دهد که داری پرونده الکترونیکی و فیزیکی باشد و اطلاعات شما را در سیستم دانشگاه غیر انتفاعی ثبت کرده باشد. این موسسه مدرک اپ است که با استفاده از روابط گسترده و قوی خود به شما مدرکی ارائه می دهد که در سیستم دانشگاه ثبت شده است و برای آن پروند فیزیکی به همراه ریز نمرات در دانشگاه برای شما ایجاد شده است. بر روی مدرک دکتری غیر انتفاعی شما مهر و هولگرام دانشگاه غیر انتفاعی زده شده است که این نشان اعتبار این مدرک می باشد. چون این مدرک تمام مراحل که برای دریافت یک مدرک معتبر لازم است گذرانده است شما می توانید به راحتی از آن در ارگان های دولتی و خصوصی استفاده کنید و نگران استعلام آن نباشید.

قیمت مدرک تحصیلی دکتری غیر انتفاعی

قیمت این مدرک در برابر مراحلی که باید بگذرانید تا آن را دریافت کنید بسیار مناسب است. قیمت مدرک تحصیلی دکتری به مواردی مانند رشته تحصیلی و زمان تحویل بستگی دارد. شما می توانید برای اطلاع از قیمت دقیق مدرک دکتری غیر انتفاعی که در سیستم دانشگاه غیر انتفاعی ثبت شده باشد و پرونده الکترونیکی، پرونده فیزکی و ریز نمرات را داشته باشد باید با مشاوران مدرک اپ تماس بگیرید.

مدارک مورد نیاز برای دریافت مدرک تحصیلی دکتری غیر انتفاعی

شما برای دریافت این مدرک نیاز نیست در هیچ آزمونی و مصاحبه ای شرکت کنید و فقط با ارائه مدرک کارشناسی ارشدی که از زمان صدور آن حداقل 5 سال گذشته باشد و فتوکپی شناسنامه، کارت ملی و چند قطعه عکس می توانید مدرک تحصیلی دکتری غیر انتفاعی را دریافت کنید. اگر آقا هستید علاوه بر مدارک فوق باید کارت پایان خدمت یا معافیت از خدمت خود را ارئه دهید تا امکان دریافت این مدرک را داشته باشید. اگر شما مدرک کارشناسی ارشد را ندارید می توانید این مدرک را نیز از مدرک اپ خریداری کنید.

موارد استفاده از مدرک تحصیلی دکتری دانشگاه غیر انتفاعی

شما با استفاده از این مدرک می توانید در آزمون های استخدامی دولتی شرکت کنید چون این مدارک قابلیت استعلام دارد. شما با استفاده از این مدرک می توانید عضو هئیت علمی دانشگاه های مختلف شوید و یا اگر در سازمانی مشغول به کار هستید با ارائه مدرک تحصیلی دکتری دانشگاه غیر انتفاعی می توانید ارتقاء شغلی بگیرید.

جهت خرید مدرک و یا دریافت مشاوره ویژه در خصوص خرید مدرک با شماره زیر تماس بگیرید.

کارشناس :  پیغام در واتساپ (+447423460334)