خرید مدرک دیپلم علوم تجربی

خرید مدرک دیپلم علوم تجربی برای شما چه فوایدی دارد؟ یا اینکه چرا بهتر است دیپلم علوم تجربی داشته باشیم؟ از دسته سوالاتی است که ذهن بسیاری از دانش آموزان یا داوطلبین علاقه مند به کنکور تجربی را به خود مشغول میکند. درواقع خرید دیپلم علوم تجربی، راهی است که بتوانید به مشاغل دلخواه خود دست یابید و به یک فرد موفق در کنکور تجربی تبدیل شوید. برای اینکه با رشته تجربی و آینده شغلی و تحصیلی این رشته به طور کامل آشنا شوید، تا پایان این مقاله همراه ما باشید.

دلایلی که شما را راضی به خرید مدرک دیپلم تجربی میکند

پس از بررسی رشته تجربی، حتما به این نتیجه رسیده اید که داشتن دیپلم تجربی چقدر میتواند در بالا بردن جایگاه اجتماعی و شغلی شما تاثیر گذار باشد. در راه تحصیل همواره مشکلات و موانع جدی بر سر راه دانش آموزان وجود داشته و دارد. موانعی همچون مشکلات اقتصادی و عدم وجود زمان کافی و یا حتی مردود شدن در چند درس، همگی میتوانند باعث شوند که دسترسی به دیپلم تجربی سخت و یا غیر ممکن شود.
ما اینجا هستیم که به شما بگوییم هیچ مانعی نمیتواند باعث شود که زحمات شما در دوازده سال درس خواندن هدر شود. همه ما به خوبی میدانیم که خرید مدرک دیپلم علوم تجربی از یک مرکز معتبر و تحت نظر قوانین آموزش و پرورش و سازمان سنجش، یک کمک بزرگ به دانش آموزانی است که بنابر دلایل گفته شده نمیخواهند دسترسی به دیپلم خود را به تاخیر بیندازند. چراکه ورود به بازار کار و یا شرکت در کنکور تجربی، نباید در سنین بالا اتفاق بیفتد که فرد کارایی خود را از دست بدهد.

ویژگی مدرک تحصیلی خریداری شده دیپلم تجربی

1- مدارک تحصیلی ارائه شده کاملا معتبر هستند و نیازی نیست از این بابت نگرانی داشته باشید.
2- برای مدرک دیپلم تجربی ریز نمرات صادر میشود و این مدرک دارای ثبت فیزیکی و ثبت سیستمی است.
3- مزیت خرید دیپلم علوم تجربی این است که میتوانید برای ادامه تحصیل از آن استفاده کنید و منعی از این نظر وجود ندارد.
4- به منظور از دست نرفتن زمان شما، مدرک درخواست شده ظرف مدت یک ماه صادر میشود.
5- اعتبار و ارزش مدرک تجربی خریداری شده شما هیچ فرقی با اعتبار مدرک سایرین نخواهد داشت.

قیمت مدرک تحصیلی دیپلم تجربی

قیمت مدرک دیپلم تجربی تعرفه ی ثابت و مشخصی دارد. با توجه به میزان زمان لازم برای انجام روند های اداری صدور مدرک قیمت های مدارک مختلف با هم مختلف است. برای اطلاع از قیمت مدرک دیپلم تجربی میتوانید با شماره های موجود در سایت جهت مشاوره تماس بگیرید.

موسسه فروش مدرک دیپلم تجربی

مدرک اپ موسسه ای به نام و با سابقه در زمینه صدور انواع مدارک قانونی تحصیلی می باشد. مدارک صادر شده توسط این موسسه کاملا معتبر و قانونی بوده و شما میتوانید به راحتی استعلام این مدارک را بگیرید. اگر زمان کافی برای خواندن دروس دبیرستان را ندارید و نیاز به مدرک دیپلم دارید خریدن مدرک تحصیلی دیپلم میتواند یک راه ساده و سریع برای رسیدن به اهدافتان باشد. همچنین اگر علاقه مند به خرید مدرک دیپلم ریاضی هستید و این مدرک را مناسب شرایطتتان میدانید پیشنهاد ما به شما مطالعه مقاله خرید مدرک دیپلم ریاضی است.

کمی درباره دیپلم رشته تجربی بدانیم

رشته علوم تجربی از پر طرفدارترین رشته های تحصیلی است. علاوه بر تعداد قابل توجهی که پس از گذراندن سال نهم متوسطه اول، در رشته تجربی ثبت نام میکنند، تعداد زیادی نیز داوطلب کنکور تجربی هستند. پیش نیاز ورود به رشته علوم تجربی، بالا بودن نمره درس های علوم و ریاضیات در سال های پیش از دهم متوسطه است. البته تنها این موضوع نمیتواند تعیین کند که یک دانش آموز با نمره بیست از ریاضیات و علوم، میتواند وارد رشته تجربی شود. شرط معدل بالا برای ورود به رشته تجربی و اخذ دیپلم تجربی وجود دارد.
طبق قانون آموزش و پرورش کشور، دانش آموزان، با بررسی سیستمی که از نمرات و مدارک تحصیلی آن ها صورت میگیرد و تحت عنوان برگه هدایت تحصیلی به آن ها عرضه میشود، میتوانند انتخاب رشته کنند. طرح مشاوره ای هدایت تحصیلی به دانش آموزان کمک میکند که بتواند طبق نمراتی که در دروس مختلف گرفته اند، تصمیم بگیرند که به کدام رشته تحصیلی بروند.

شاید برای بسیاری از دانش آموزان پایه نهم، برگه هدایت تحصیلی و مجبور به تحصیل بودن در یک رشته خاص، ناعادلانه باشد که درواقع اینگونه نیست. یک دانش آموز پایه نهم، با داشتن شرایط مناسب از نظر مشاور مدرسه، نسبت به انتخاب رشته تجربی اقدام میکند. با به وجود آمدن این شیوه انتخاب رشته تحصیلی، کمتر شاهد انصراف از رشته تجربی و یا افت تحصیلی دانش آموزان هستیم.
دروس پایه و مهمی که در رشته تجربی باید در آن ها خود را قوی نشان دهید، زیست شناسی و زمین شناسی و شیمی و فیزیک و ریاضی است. پس از انتخاب رشته تجربی و آغاز به تحصیل، روند پیدا کردن اولویت های دانشگاهی، در ذهن و عمل دانش آموزان شکل میگیرد.
لازم است بدانید که داشتن توانایی یادگیری دروس حفظی و دروس مفهومی، برای رشته تجربی واجب است. بنابراین نمیتوان موفقیت دانش آموزانی که صرفا به دلیل قوی بودن در دروس مفهومی مانند ریاضیات به رشته تجربی می آیند، در آینده تحصیلی خود موفق هستند.

بررسی دروس عمومی و تخصصی رشته تجربی
دروس عمومی تجربی؛
ادبیات فارسی با ضریب ۴ در کنکور
زبان عربی با ضریب ۲ در کنکور
دین و زندگی با ضریب ۳ در کنکور

زبان انگلیسی با ضریب ۲ در کنکور

دروس تخصصی تجربی شامل:
زمین شناسی
زیست شناسی
ریاضی
شیمی

فیزیک

در رشته تجربی پنج زیر گروه وجود دارد و ضریب هر درس در هر زیر گروه خاص خود متفاوت است.
در زیر گروه یک عمده رشته های پزشکی و دندان پزشکی و پرستاری وجود دارد و ضرایب دروس تخصصی در این زیرگروه عبارت است از:
شیمی با ضریب ۳
فیزیک با ضریب ۲
زیست شناسی با ضریب ۴
ریاضی با ضریب ۲

زمین شناسی با ضریب ۰

در زیر گروه دو رشته های شامل شیمی و داروسازی، تکنولوژی پزشکی هسته ای، بیولوژی و مهندسی بهداشت و سلامت وجود دارند. رشته هایی که در این زیر گروه از آن ها یاد شد جزو رشته هایی هستند که از آینده تحصیلی و شغلی و حتی مهاجرتی بسیار خوبی برای دیپلمه های تجربی برخوردار هستند. ضرایب دروس تخصصی در زیر گروه دو رشته تجربی عبارت اند از:
زیست شناسی با ضریب ۴
شیمی با ضریب ۴
ریاضی با ضریب ۳
فیزیک با ضریب ۲

زمین شناسی با ضریب ۱

در زیر گروه سه رشته های زمین شناسی و اقیانوس شناسی در مقطع کارشناسی وجود دارند.
ضرایب دروس اختصاصی در زیر گروه سه تجربی عبارت اند از:
زمین شناسی با ضریب ۴
ریاضی با ضریب ۳
زیست شناسی با ضریب ۲
فیزیک با ضریب ۲
شیمی با ضریب ۲

در زیر گروه چهار تجربی نیز شاهد وجود رشته های حسابداری، مدیریت، حقوق و اقتصاد هستیم. رشته هایی که این زیر گروه قادر به انتخاب آن ها هستید، همواره رشته هایی با بازار کار بسیار خوب هستند. نکته مهمی که دارندگان دیپلم تجربی باید به خاطر داشته باشند این است که اولویت ورود به رشته های زیر گروه چهار با آن ها است و پس از آن داوطلبین با دیپلم انسانی میتوانند وارد رشته های اقتصاد و مدیریت و حسابداری شوند. همین امر یکی از مزایای اصلی دریافت دیپلم تجربی است.

ضرایب دروس اختصاصی در زیر گروه چهار عبارت اند از :
ریاضی با ضریب ۴
فیزیک با ضریب ۳
زیست شناسی با ضریب ۲
شیمی با ضریب ۲
زمین شناسی با ضریب ۱

در زیر گروه پنج علوم تجربی رشته های مربوط به مهندسی کشاورزی برای علاقه مندان به آن وجود دارد. ضرایب دروس اختصاصی در زیر گروه پنج عبارت اند از :
ریاضی با ضریب ۳
زیست شناسی با ضریب ۲
فیزیک با ضریب ۲
شیمی با ضریب ۲
زمین شناسی با ضریب ۱

علاوه بر بررسی مواد درسی رشته تجربی، بررسی هدف اصلی از انتخاب رشته تجربی اهمیت ویژه ای دارد. همانطور که میدانید، رشته تجربی رشته ای است که باید با روحیات شما سازگار باشد. درست است که رشته تجربی آینده شغلی خوبی دارد و بازار کار مناسب این رشته باعث شده توجه دانش آموزان زیادی به آن جلب شود، ولی شناخت و تاثیر روحیات شما بسیار تعیین کننده است. تعداد زیاد دانش آموزان تجربی و علاقه مند به رشته های پزشکی، دندان پزشکی و سایر رشته های شاخه علوم تجربی، نسبت برابر با ظرفیت پذیرش دانشگاه های علوم پزشکی، ندارند. که همین امر سبب شده است تعداد خیلی کمی از داوطلبین کنکور تجربی به دانشگاه راه پیدا کنند.  به همین دلیل است که تعداد دیپلمه های علوم تجربی که به هر دلیلی وارد دانشگاه نشده اند بیشتر از سایر رشته ها است.

آینده شغلی رشته تجربی چگونه است؟

چشم انداز شغلی رشته تجربی برای دارندگان مدرک دیپلم تجربی و دانش آموزان پایه نهم متوسطه، باید شرح داده شود. شما تا چه اندازه از فرصت های شغلی که یک دیپلمه تجربی میتواند داشته باشد آگاه هستید؟ آیا تنها با دیپلم تجربی میتوان به یک شغل مناسب دست پیدا کرد؟
درباره بررسی فرصت های شغلی رشته تجربی، باید این نکته را در نظر داشته باشید که تنها به مشاغلی که الان وجود دارند اکتفا نکنید. نه تنها در رشته تجربی بلکه درباره تمام رشته های تحصیلی، واکاوی این موضوع که در آینده چه مشاغلی به وجود خواهد آمد یا به چه مشاغلی نیاز پیدا میشود، امری مهم است.

بازار کار رشته تجربی تنها به مشاغل پزشکی محدود نمیشود و دایره شغلی گسترده ای را شامل میشود. البته صرفا داشتن دیپلم تجربی نمیتواند تضمین کننده ورود شما به یک شغل خوب باشد. ولی داشتن دیپلم تجربی، پیش نیاز ورود به کلاس ها و یا دانشگاه های آزاد میباشد. درواقع بازار کار گسترده رشته تجربی، مربوط به رشته های دانشگاهی است.

در زیر گروه یک که عمده رشته های پزشکی را در آن طبقه بندی کرده اند، رشته هایی مانند دندان پزشکی و پرستاری از آینده شغلی خیلی خوبی برخوردار هستند. با توجه به نیاز مبرم به نیروی پرستار در مراکز درمانی، متوجه میشویم که بازار کار این رشته از وضعیت خیلی خوبی برخوردار است.

در زیر گروه دوم رشته تجربی نیز، داروسازی و پزشکی هسته ای از رشته های با بازار کار خوب هستند.

در زیر گروه سوم که به رشته زمین شناسی مربوط است، برخلاف تصور عموم یکی از پر درآمدترین رشته های علوم تجربی میباشد. فارغ التحصیلان رشته زمین شناسی، میتوانند در وزارت صنعت و معدن، وزارت نفت، جهاد کشاورزی، وزارت راه، وزارت علوم، شرکت ها و موسسات مربوط به نقشه های زمین شناسی و معدنی، موسسه ژئوفیزیک، شرکت های راه سازی و سد سازی و حفر تونل و هزاران فرصت شغلی دیگر استخدام شوند.

و اما در زیر گروه چهارم، همانطور که در بررسی دروس کنکور تجربی گفتیم، یک داوطلب با کسب رتبه قبولی میتواند رشته هایی مانند اقتصاد و حسابداری و مدیریت و … را انتخاب کند. این رشته ها به عنوان رشته های عمومی بین علوم تجربی و علوم انسانی و ریاضی هستند که اولویت قبولی در آن ها با داوطلبین تجربی است.

در زیرگروه پنجم رشته تجربی، رشته های مهندسی کشاورزی وجود دارد. داوطلبینی که حداقل نمره قبولی در این زیر گروه را کسب کرده باشند، میتوانند یکی از شاخه های مهندسی کشاورزی را انتخاب کنند. امروزه با گسترش استفاده از منابع آب و خاک و بیشتر شدن وابستگی مردم به منابع کشاورزی، فرصت های شغلی مرتبط با آن هم افزایش یافته است. به خصوص برای داوطلبینی مناسب است که در محل سکونتشان نیاز به نیروی تحصیل کرده در زمینه کشاورزی  به شدت حس میشود.

نظر شما :