خرید مدرک لیسانس با استعلام

برای گسترش علم و دسترسی آسان تمام افراد جامعه به آموزش عالی، دانشگاه آزاد در سال 1361 به دستور …

مدرک لیسانس

مدرک لیسانس

برای گسترش علم و دسترسی آسان تمام افراد جامعه به آموزش عالی، دانشگاه آزاد در سال 1361 به دستور هاشمی رفسنجانی تاسیس شد. این دانشگاه بزرگترین دانشگاه ایران و ششمین دانشگاه بزرگ جهان می باشد و هر سال تعداد زیادی دانشجو در رشته های مختلف تحصیلی با کنکور و یا بدون کنکور برای تحصیل در مقاطع مختلف وارد این دانشگاه می شوند. دانشگاه آزاد دارای مقاطع کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد، دکترا و رشته های پزشکی می باشد، یکی از مقاطعی که تعداد زیادی دانشجو هر ساله در آن ثبت نام می کنند مقطع کارشناسی دانشگاه آزاد می باشد. مدرک تحصیلی کارشناسی آزاد داری تائیدیه وزارت علوم است و شما می توانید برای استخدام در ارگان های دولتی، غیر دولتی، تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد و یا مهاجرت و تحصیل در خارج از کشور از آن استفاده کنید.

در دانشگاه آزاد دو نوع کارشناسی موجود است که شما برای ورود به هر یک از آن ها باید مدارک تحصیلی مربوطه را داشته باشید، برای تحصیل در مقطع کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد شما باید مدرک فوق دیپلم یا همان کاردانی را داشته باشید. تعداد واحد هایی که در دوره کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد باید بگذرانید برای رشته های مختلف متفاوت است ولی حداقل تعداد واحد 65 و حداکثر 70 واحد می باشد که باید بین 2 تا حداکثر 3 سال این تعداد واحد را پاس کنید. تعداد واحد هایی که در مقطع کارشناسی پیوسته باید بگذرانید بیشتر است و بین 130 تا 160 واحد برای رشته های مختلف متغیر است، شما باید این تعداد واحد درسی را بین 4 تا حداکثر 6 سال پاس نمائید تا بتوانید مدرک تحصیلی کارشناسی آزاد را دریافت کنید. به این نکته توجه کنید که شما برای ورود به مقطع کارشناسی پیوسته باید حتما مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی را داشته باشید و برای برخی از رشته ها که هر سال دانشگاه آزاد نام این رشته ها اعلام می کند می توانید بدون کنکور در دانشگاه ثبت نام کنید. رشته های بدون کنکور در مقطع کارشناسی پیوسته و کارشناسی ناپیوسته متفاوت می باشد.

دانشگاه آزاد یک دانشگاه خصوصی است که شما باید هر ترم یک شهریه ثابت و یک شهریه متغییر که بستگی به تعداد واحد های درسی شما دارد، پرداخت کنید. علاوه بر هزینه ای که باید برای هر ترم در دانشگاه آزاد بپردازید، شما حداقل 4 سال از عمرتان را نیز باید صرف دریافت این مدرک کنید، در حالی که در دانشگاه های ایران هیچ واحد درسی که در کار آینده شما مفید باشد تدریس نمی شود و کسانی که یک مهارت خاص دارند در همان رشته موفق تر هستند. اما برای استخدام در یک ارگان دولتی یا خصوصی شما حتما به یک مدرک کارشناسی نیاز دارید، یک راه حل ساده برای این مشکل خرید مدرک کارشناسی دانشگاه آزاد می باشد. اگر برای شما این کار کمی عجیب می باشد بهتر است تا انتها مقاله با ما همراه باشید تا برای شما توضیح دهیم چگونه این کار را انجام دهید.

نگران نباشید ، قانونی است، مدرک تحصیلی کارشناسی آزاد بخرید

برای بسیاری از افراد خرید مدرک تحصیلی کارشناسی آزاد شاید کمی عجیب برسد و یا تصور کنند که این مدارک معتبر نیستند. ولی باید بگوییم این مدارک کاملاً معتبر هستند و مانند یک مدرک کارشناسی است که شما پس از تحصیل در دانشگاه آزاد آن را دریافت می کنید، چون این مدارک در سیستم دانشگاه آزاد ثبت شده است و برای شما یک پرونده فیزیکی در دانشگاه ایجاد می شود که دارای ریز نمرات می باشد و پرونده الکترونیکی شما نیز در دانشگاه آزاد موجود است. شما می توانید به راحتی از این مدرک برای استخدام در سازمان های دولتی و خصوصی، تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد، ارائه به سفارتخانه ها برای مهاجرت و حتی اگر در سازمانی مشغول به کار هستید برای ارتقاء شغلی و افزایش حقوق نیز استفاده کنید. چون این مدرک تحصیلی کارشناسی آزاد قابلیت استعلام و استناد دارد. اما از کجا می توان این مدرک معتبر که دارای پرونده فیزیکی و الکترونیکی است را خریداری کرد؟

شما می توانید مدرک تحصیلی کارشناسی آزاد را از مدرک اپ خریداری کنید. مدرک اپ یک موسسه است با استفاده از روابط گسترده و قوی خود با افراد و سازمان های مختلف به شما مدرکی را ارائه می دهد که در سیستم دانشگاه آزاد ثبت شده و پرونده فیزیکی و الکترونیکی آن موجود می باشد. مدرک تحصیلی کارشناسی آزاد شما دارای ریز نمرات است و شما با مراجعه به دانشگاه می توانید پرونده تحصیلی خود را مشاهده کنید. به همین خاطر است که شما بدون نگرانی می توانید از این مدرک کارشناسی دانشگاه آزاد استفاده نمائید، شما با خرید مدرک تحصیلی کارشناسی آزاد در زمان و هزینه خود صرفه جویی می کنید.

قیمت مدرک تحصیلی کارشناسی آزاد

یکی از نگرانی های شما شاید قیمت مدرک تحصیلی کارشناسی آزاد باشد که به نظر آید با توجه به ویژگی های مانند ثبت در سیستم، پرونده الکترونیکی، پروند فیزیکی و ریز نمراتی که دارد باید بسیار گران باشد. اما قیمت مدرک تحصیلی کارشناسی آزاد برخلاف چیزی که شما تصور می کنید بسیار مناسب می باشد و حتی در برابر زمان و هزینه ای که شما باید در دانشگاه آزاد بپردازید تا این مدرک را دریافت کنید بسیار کم نیز می باشد. البته قیمت مدرک تحصیلی کارشناسی آزاد برای رشته های مختلف متغیر است، این تفاوت قیمت به خاطر تعداد واحد ها هر رشته تحصیلی و سختی آن رشته می باشد.

یکی دیگر از مواردی که در قیمت این مدرک تحصیلی معتبر تاثیر گذار است، مدت زمانی آماده سازی مدرک می باشد. به عنوان مثال برخی از افراد به صورت فوری نیاز به مدرک کارشناسی آزاد دارند، این افراد باید قیمت بیشتری نسبت به کسانی که هیچ عجله ای برای دریافت مدرک ندارند بپردازد. به این نکته توجه کنید که مدت آماده سازی و ارائه مدرک هر چقدر باشد در اعتبار و کیفیت مدرک هیچ خللی ایجاد نمی کند و در هر صورت مدرک در سیستم دانشگاه ثبت می شود و پرونده فیزیکی به همراه ریز نمرات آن برای شخص ایجاد می گردد، پس هیچ نگرانی در مورد اعتبار مدرک خود نداشته باشید.

شما عزیزان می توانید برای اطلاع دقیق از قیمت مدرک تحصیلی کارشناسی آزاد با مشاوران مدرک اپ تماس بگیرید، این مشاوران با توجه به رشته تحصیلی و زمان آماده سازی مدرک به شما قیمت را اعلام می کنند.


خرید مدرک تحصیلی کارشناسی غیرانتفاعی

دوره کارشناسی یا لیسانس دانشگاه غیر انتفاعی دوره ای از آموزش عالی می باشد، که شما حداقل در 2 سال و حداکثر پس از 5 سال می توانید مدرک تحصیلی کارشناسی غیر انتفاعی خود را دریافت نمائید. اگر شما بخواهید در دوره کارشناسی ناپیوسته دانشگاه غیر انتفاعی ثبت نام کنید باید دارای مدرک دیپلم یکی از رشته های نظری، فنی و حرفه ای و یا کار و دانش را داشته باشید و برای دریافت این مدرک باید 65 تا 70 واحد درسی را در طی 2 سال و حداکثر 3 سال بگذرانید. اما اگر قصد تحصیل در دوره کارشناسی پیوسته دانشگاه غیر انتفاعی دارید باید علاوه بر مدرک دیپلم، مدرک پیش دانشگاهی نیز داشته باشید. اگر این مدارک را ندارد نگران نباشید! مقاله نحوه خرید مدرک دیپلم و خرید مدرک پیش دانشگاهی را مطالعه کنید تا به بسیاری از سوالاتتان درباره ی این مدارک پاسخ داده شود. برای دریافت مدرک کارشناسی پیوسته رشته های فنی و مهندسی شما باید 130 تا 140 واحد و برای رشته های غیر فنی و مهندسی 130 تا 135 واحد را در طی حداقل 4 سال و حداکثر 5 سال بگذرانید.

نکته ی دیگری که وجود دارد این است که دانشگاه غیر انتفاعی جزء دانشگاه های خصوصی می باشد که در سال 1364 با هدف گسترش علم و فرهنگ و دسترسی آسان آحاد جامعه در سرتا سر کشور ایجاد شد. و شما برای دریافت مدرک تحصیلی کارشناسی غیر انتفاعی باید هر ترم مبلغی را به عنوان شهریه ثابت و مبلغی نیز به عنوان شهریه متغیر که این شهریه بستگی به تعداد واحد های عملی و تئوری در هر ترم دارد بپردازید. در این دانشگاه علاوه بر دوره لیسانس دوره های دیگر تحصیلی مانند فوق دیپلم، فوق لیسانس و دکترا نیز موجود می باشد، هر رشته نیز شهریه متغیر و ثابت مختص به خود را دارد. در این دانشگاه اکثر رشته های تحصیلی بدون کنکور می باشد و تعداد کمی از رشته نیاز به شرکت در کنکور را دارد، شما می توانید برای اطلاع دقیق از رشته های بدون کنکور و با کنکور دانشگاه غیر انتفاعی به سایت این دانشگاه مراجعه نمائید توجه کنید که این رشته ها هر سال تغییر می کنند.

بنابراین شما برای دریافت مدرک تحصیلی کارشناسی غیر انتفاعی باید علاوه بر صرف چند سال از عمر خود باید یک هزینه نیز بپردازید. شما برای دریافت این مدرک دو راه بیشتر ندارید که راه اول همان راهی می باشد که اکثر افراد جامعه از طریق صرف هزینه و زمان مدرک کارشناسی خود را دریافت می کنند. اما راه دوم راهی است که افرادی که برای وقت و پول خود ارزش قائلند از آن استفاده می کنند و آن راه خرید مدرک کارشناسی غیر انتفاعی می باشد، این مدارک کاملا معتبر می باشند و در سیستم دانشگاه غیر انتفاعی ثبت شده اند و پرونده الکترونیکی و فیزیکی آن به همراه ریز نمرات موجود می باشد. شما می توانید مدرک تحصیلی کارشناسی غیر انتفاعی را حداکثر پس از دو ماه دریافت نمائید و از آن برای استخدام در نهاد های دولتی و خصوصی،ارائه به سفارتخانه ها برای مهاجرت و یا ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد استفاده کنید.

فروش مدرک تحصیلی کارشناسی غیر انتفاعی

واقعا وسوسه عجیبی است که بتوان در عرض دو ماه مدرک تحصیلی کارشناسی غیر انتفاعی را دریافت کرد و از آن برای استخدام در یک ارگان دولتی و خصوصی استفاده کرد و یا نه آن را به محل کارتان برای ارتقاء شغلی و افزایش حقوق ارائه دهید. شاید این آرزوی بسیاری از جوانان در این دوران باشد که بتوانند در عرض چند ماه به هدفشان که گرفتن مدرک دانشگاهی است برسند. ما به شما نشان می دهیم که چگونه به این آرزو و هدفتان برسید، شما فقط کافی است با مدرک اپ که در زمینه ارائه مدرک تحصیلی کارشناسی غیر انتفاعی فعالیت می کند تماس بگیرید.

مدرک اپ با استفاده از روابط قوی خود که با سازمان ها و افراد دارد به شما مدرک کارشناسی غیر انتفاعی را ارائه می دهد که در سیستم دانشگاه غیر انتفاعی ثبت شده است و برای شما یک پرونده فیزیکی که در آن ریز نمرات به همراه اطلاعات شخصی شما مانند عکس، مدرک دیپلم، شماره دانشجویی و غیره وجود دارد ایجاد می گردد. به همین علت شما می توانید از این مدرک برای استخدام، ارتقاء شغلی، مهاجرت و ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد استفاده کنید و نگران استعلامی آن نباشید، چون این مدرک قابلیت استعلام دارد. این مدرک تحصیلی کارشناسی غیر انتفاعی که شما از مدرک اپ خریداری می کنید مانند یک مدرکی می باشد که شما از دانشگاه غیر انتفاعی پس از 4 سال تحصیل دریافت می نمائید کاملا معتبر و مستند می باشد.

شرایط مورد نیاز برای دریافت مدرک تحصیلی کارشناسی غیر انتفاعی

شما برای دریافت این مدرک باید یک سری شرایط را داشته باشید، به عنوان مثال باید 4 سال از زمان دریافت مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی شما گذشته باشد و همچنین اگر مرد هستید باید کارت پایان خدمت نیز داشته باشید. شما برای دریافت مدرک تحصیلی کارشناسی غیر انتفاعی باید چند قطعه عکس، مدرک دیپلم برای کارشناسی ناپیوشته و پیش دانشگاهی برای کارشناسی پیوسته به همراه کارت پایان خدمت برای آقایان را به مدرک اپ تحویل دهید تا ظرف مدت حداکثر دو ماه این مدرک را که دارای پروند الکترونیکی و پرونده فیزیکی می باشد به شما تحویل بدهند.

قیمت مدرک تحصیلی کارشناسی غیر انتفاعی

قیمت این مدرک شاید بزرگترین نگرانی شما باشد چون ممکن است تصور کنید یک مدرک با چنین مزایایی باید حتما قیمت بالایی داشته باشد. اما در واقعیت این چنین نیست و قیمت مدرک تحصیلی کارشناسی غیر انتفاعی که از مدرک اپ خریداری می کنید بسیار مناسب است و شما می توانید با خرید آن در پول و وقت خود صرفه جویی نمائید. و چون قیمت این مدرک با توجه به اینکه رشته تحصیلی فنی و مهندسی می باشد یا غیر فنی و مهندسی و اینکه شما آیا برای دریافت مدرک خود عجله دارید یا نه ؟ می تواند متغیر باشد، ما نمی توانیم قیمت دقیق این مدرک را به شما عزیزان بگوییم.

شما می توانید برای اطلاع دقیق از قیمت مدرک تحصیلی کارشناسی غیر انتفاعی با توجه به رشته مورد نظرتان با مشاوران مدرک اپ تماس بگیرید، تا این مشاوران برای شما توضیح کاملی در مورد قیمت و مدارک مورد نیاز بدهند.

اهمیت مدرک تحصیلی کارشناسی غیر انتفاعی

مدرک تحصیلی کارشناس یا همان لیسانس در ایران جزء مدارک بسیار پرکاربرد می باشد و برای استخدامی ها که هر سال سازمان های دولتی برگزار می کنند درخواست می گردد. همچنین برای ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد به این مدرک نیاز دارید، شما از این مدرک برای مهاجرت به خارج از کشور نیز می توانید استفاده کنید چون کاملا معتبر است امکان دریافت ترجمه آن از دادگستری وجود دارد. حتی اگر در یک شرکت یا سازمان دولتی قبلا با مدرک دیپلم و یا کاردانی استخدام شده باشید با ارائه مدرک تحصیلی کارشناسی غیر انتفاعی می توانید هم ارتقاء شغلی بگیرد و هم میزان حقوق شما افزایش می یابد. علاوه بر همه این کاربردها داشتن مدرک لیسانس باعث افزایش پرستیژ شما در محیط کار و خانواده می گردد.

خرید مدرک لیسانس دانشگاه علمی کاربردی

دانشگاه علمی کاربردی، دانشگاهی نیمه دولتی است که وابسته به وزارت علوم تحقیقات و فناوری می باشد و در مقطع کاردانی و کارشناسی اقدام به پذیرش دانشجو می کند. متقاضیان در دانشگاه های علمی کاربردی علاوه بر علم آموزی، مهارت های کافی برای ورود به بازار کار را نیز، کسب خواهند کرد. مدرک دریافتی از دانشگاه علمی و کاربردی مورد تایید وزارت علوم می باشد و اعتبار این مدرک هم تراز با اعتبار مدرک دانشگاه های پیام نور قرار می گیرد. متقاضیان تحصیل در مقطع کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی، درصورتی که به صورت عادی دوره را سپری نمایند و در دروس مشروط نشوند، مطابق برنامه ریزی متداول در نظام آموزش عالی کشور طول دوره لیسانس 2 سالی یا چهار ترم تحصیلی خواهد بود. بنابراین افرادی که فرصت کافی برای تحصیل در مقطع لیسانس را ندارند، می توانند با خرید مدرک کارشناسی علمی کاربردی معتبر از موسسه مدرک اپ، ظرف مدت چند ماه و بدون اتلاف وقت، صاحب مدرک لیسانس علمی کاربردی شوند. مدرک خریداری شده لیسانس علمی کاربردی دارای پرونده های فیزیکی و الکترونیکی می باشد و ریز نمراتی از دروس ارائه شده در مقطع لیسانس نیز در این پرونده ها درج می شود که اعتبار مدرک شما را تضمین خواهد کرد. همچنین تمام اطلاعات فرد در سیستم دانشگاه علمی کاربردی ثبت خواهد شد و فرد پس از خرید مدرک کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی می تواند به اطلاعات خود در سیستم دسترسی داشته باشد. موسسه فروش مدرک لیسانس علمی کاربردی کاملا معتبر بوده و تحت نظارت سازمان علوم تحقیقات و فناوری به صدور مدرک از دانشگاه علمی کاربردی می پردازد. افراد پس از خرید مدرک لیسانس علمی کاربردی می توانند در آزمون استخدامی شرکت نمایند و دارندگان این مدرک، هیچ گونه منع قانونی برای استخدام ندارند.

قیمت خرید مدرک لیسانس دانشگاه علمی کاربردی

دانشجو برای کسب مدرک لیسانس دانشگاه علمی کاربردی موظف به پرداخت شهریه می باشد که این شهریه با توجه به تعداد واحد و کارگاه های عملی دروس تعیین می شود. بنابراین خرید مدرک لیسانس علمی کاربردی علاوه بر صرفه جویی در زمان، در هزینه شما نیز صرفه جویی خواهد کرد و کمتر از دو ماه شما را به هدف مطلوب خود می رساند. فرد متقاضی اگر برای اخذ مدرک لیسانس عجله داشته باشد و نیاز به خرید مدرک فوری علمی کاربردی داشته باشد باید هزینه بیشتری بپردازد. موسسه فروش مدرک مدرک اپ، با توجه به نوع رشته و مقطع تحصیلی قیمت متفاوتی برای فروش مدرک لیسانس علمی کاربردی در نظر گرفته است. با این حال قیمت مدرک لیسانس علمی کاربردی بسیار مقرون به صرفه تر از تحصیل در این مقطع می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص قیمت فروش مدرک کارشناسی علمی کاربردی می توانید با شماره تلفن موسسه خرید مدرک تماس حاصل فرمایید و از مشاوره رایگان ما بهره مند گردید.

مدارک لازم برای صدور مدرک لیسانس دانشگاه علمی کاربردی

متقاضی خرید مدرک لیسانس از دانشگاه علمی کاربردی باید شرایط زیر را دارا باشد:
1- باید 4 سال از زمان دریافت مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی فرد گذشته باشد.
2- آقایان، برای خرید مدرک نیاز به مدرک پایان خدمت یا کارت معافیت از سربازی دارند.
برای دریافت مدرک تحصیلی کارشناسی علمی و کاربردی باید مدارک بالا را به همراه چند قطعه عکس و کپی مدارک شناسایی خود، به مدرک اپ تحویل دهید تا ظرف مدت حداکثر دوماه این مدرک را که دارای پرونده الکترونیکی و پرونده فیزیکی می باشد برای شما صادر شود.

جهت خرید مدرک و یا دریافت مشاوره ویژه در خصوص خرید مدرک با شماره زیر تماس بگیرید.

کارشناس :  پیغام در واتساپ (+447423460334)